Teenused

Meie teenused

Pakume kõike metalliga seonduvat teenuseid alates väiksematest projektidest kuni suuremate tööstushoonete valmimiseni, võtmed kätte.

01.
Täpne planeerimine
02.
Õigeaegne valmimine
03.
Täiuslik teostus
04.
Taskukohased hinnad

Meie spetsialiseerumine

metallkonstruktsioonid

Metallkonstruktsioonide paigaldamine hõlmab tavaliselt mitut põhietappi. Esiteks valmistatakse plats ette, puhastades ala ja tagades tasase vundamendi. Järgmisena valmistatakse metallkomponendid vastavalt projekteerimisnõuetele. Seejärel transporditakse need komponendid objektile ja monteeritakse keevitamise, poltidega või muude meetodite abil. Lõpuks rakendatakse metalli kaitsmiseks korrosiooni eest ja välimuse parandamiseks viimistlustööd, nagu värvimine või katmine. Kogu protsessi vältel järgitakse ohutusmeetmeid, et tagada kindel ja vastupidav paigaldus.

Aiad-Väravad

Kui tegemist on metallist aiaväravate paigaldamisega, on protsess sarnane metallaedade paigaldamisega, kuid sellega kaasnevad mõned lisakaalutlused. Esiteks uuritakse ja märgistatakse ala, kuhu värav paigaldatakse, et tagada õige joondus aia ja olemasolevate konstruktsioonidega. Järgmisena valmistatakse ette ja monteeritakse metallvärava komponendid, sealhulgas väravaraam, hinged, riiv ja kõik dekoratiivsed elemendid, vastavalt projekteerimisnõuetele. Seejärel kinnitatakse väravaraam sujuvalt avamist ja sulgemist võimaldavate hingede abil kindlalt aiapostide või muude tugikonstruktsioonide külge. Lukustusmehhanism on paigaldatud tagamaks, et värav saab kindlalt sulgeda, kui seda ei kasutata. Õige kliirens ja joondamine on värava sujuvaks ja turvaliseks toimimiseks üliolulised. Lõpuks võib metalli kaitsmiseks ja välimuse parandamiseks rakendada viimistlusi, nagu värvimine või katmine. Kogu paigaldusprotsessi vältel on funktsionaalse ja esteetiliselt nauditava metallist aiavärava tagamisel võtmetähtsusega tähelepanu detailidele ja täpsusele. Kui teil on metallist aiavärava paigaldamise kohta spetsiifilisi nõudeid või küsimusi, küsige julgelt lisainfot.

Metall trepid

Kui tegemist on metallist treppide paigaldamisega, hõlmab protsess tavaliselt mitut etappi. Esiteks tehakse täpsed mõõtmised tagamaks, et trepp sobiks õigesti ettenähtud ruumi. Järgmisena valmistatakse metallkomponendid vastavalt projekteerimisspetsifika.Kui komponendid on valmis, transporditakse need paigalduskohta. Seejärel monteeritakse trepid kokku ja kinnitatakse kindlalt konstruktsiooni külge keevitamise, poltidega või muude sobivate meetodite abil. Lõpuks võib metalli kaitsmiseks ja välimuse parandamiseks rakendada viimistlusi, nagu värvimine või katmine. Kogu paigaldusprotsessi vältel järgitakse ohutusprotokolle, et tagada kasutajatele stabiilne ja turvaline trepp. Kui teil on metalltreppide paigaldamise kohta erinõudeid või küsimusi, võtke julgelt ühendust lisateabe saamiseks.

Keevitus

Keevitamine on protsess, mis hõlmab kahe või enama metallitüki ühendamist kuumuse ja rõhu abil. Tavaliselt tehakse seda metallitükkide servade sulatamise ja seejärel tugeva sideme loomiseks kokku sulatamise teel. On erinevaid keevitustehnikaid, nagu kaarkeevitus, MIG-keevitus, TIG-keevitus ja punktkeevitus, millest igaühel on oma eelised ja rakendused. Keevitamist kasutatakse tavaliselt ehituses, tootmises, autotööstuses ja muudes tööstusharudes konstruktsioonide loomiseks, metallosade parandamiseks ja erinevate toodete valmistamiseks. See nõuab oskusi, täpsust ja teadmisi erinevate keevitusmeetodite ja materjalide kohta, et tagada edukas ja vastupidav keevisõmblus. Keevitustööde tegemisel on olulised ka ettevaatusabinõud, nagu kaitsevarustuse kandmine ja töötamine hästi ventileeritavas kohas. Kui teil on keevitamise kohta konkreetseid küsimusi või vajate abi keevitusprojektiga, küsige julgelt lisateavet.

Metall piirded

Kui tegemist on metallist käsipuude paigaldamisega, hõlmab protsess tavaliselt mitmeid samme, et tagada ohutus ja vastupidavus. Esiteks tehakse täpsed mõõtmised, et määrata kindlaks konkreetse asukoha jaoks vajalike käsipuude pikkus ja kõrgus. Järgmisena valmistatakse metallist käsipuu komponendid vastavalt konstruktsiooni spetsifikatsioonidele, sealhulgas käsipuu ise. Kui komponendid on valmis, kinnitatakse need sobivate kinnitusdetailide (nt kruvid või poldid) abil kindlalt seina või tugikonstruktsiooni külge. Seejärel joondatakse käsipuud ja tasandatakse, et tagada kasutajatele mugav ja kindel haare. Lõpuks võib metalli kaitsmiseks ja välimuse parandamiseks rakendada viimistlusi, nagu värvimine või katmine. Kogu paigaldusprotsessi jooksul järgitakse ohutusstandardeid, et tagada kasutajatele tugev ja usaldusväärne metallist käsipuu. Kui teil on metallist käsipuu paigaldamise kohta mingeid erinõudeid või küsimusi, küsige julgelt lisateavet.

3-d paneel aed

"Tugev nagu teras, julge kui metall!"

Võtke meiega ühendust